مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی و مشاوره تلفنی توسط خانم دکتر دنیا رضایی ٠۲۱۴۴۱۲۹۹۲۰ - ٠٢١٤٦٠٩١٩٤٠

 
:: تماس از‌ سراسر کشور 02146091940

:: تماس از تهران 46091940

مراحل دریافت مشاوره تلفنی:

 1- پلن مشاوره ای خود را انتخاب کنید.

هزینه مشاوره تلفنی

 
30 دقیقه به مبلغ 45،000 تومان
  
45 دقیقه به مبلغ 70،000 تومان
  
60 دقیقه به مبلغ 90،000 تومان
 

 2- هزینه ی مشاوره را به شماره کارت 

6221-0610-7020-9699 به نام دنیا رضایی بانک پارسیان واریز کنید. شما می توانید از طریق تمامی عابربانک ها یا از طریق نرم افزار موبایلی آپ پرداخت خود را انجام دهید.

دانلود اندروید آپ    ::    دانلود آی او اس آپ


 3- با شماره ی 46091940-021 تماس بگیرید تا مشاوری که در زمینه موضوع مشاوره شما تخصص دارد به شما معرفی شده و اطلاعات تماس ایشان به شما داده شود.

:: درباره چه موضوعاتی می توانم مشاوره تلفنی دریافت کنم؟

 شما می توانید در مورد مسائلی مانند روابط بین فردی، شکست ها ی عاطفی، افسردگی، اضطراب، وسواس، مشاوره قبل از ازدواج،  مشاوره زوجی، مشاوره خانوادگی و کودک و نوجوان مشاوره دریافت کنید. 


:: چگونه می توانم از تخفیف های مشاوره تلفنی استفاده کنم؟

در صورتی که از مشاوره با کادر متخصص و دارای اخلاق حرفه ای مجموعه ما رضایت داشتید و نیاز به تماس های بیشتری داشتید، می توانید در تماس دوم 10% و در تماس سوم به بعد 20% تخفیف دریافت کنید.مشاوره روانشناسی تلفنی یکی از شیوه های مدرن استفاده از خدمات روانشناسی است که روز به روز با توجه پیشرفت تکنولوژی در حال گسترش یافتن است. 
مشاوره روانشناسی تلفنی میتواند مزیت های گوناگون داشته باشد. برای پاسخگویی به پرسش ها و مسائلی که افراد میخواهند با یک فرد متخصص در زمینه روان شناسی درمیان گذارند و یا زمانی که به دلیل آشفتگی ها و یا استرس های مسائل روزمره نیاز در لحظه برای همصحبتی و همفکری با یک متخصص بهداشت روان احساس می شود، می توان از این خدمات استفاده نمود.
مشاوره روانشناسی تلفنی بدون داشتن دردسرهایی مثل نوبت قبلی برای مراجعه و طی مسافت در شهری پر ترافیک امکان رسیدگی سریع و فوری به موضوع مورد مشاوره و صرفه جویی در هزینه های روانشناسی را فراهم می آورد.

درباره چه موضوعاتی می توان مشاوره تلفنی گرفت؟

در زمینه روابط بین فردی، شکست های عاطفی، افسردگی، اضطراب، وسواسکودک و نوجوان

با توجه به تنوع تماس گيرندگان و مسائل مطرح شده توسط آنان در صورت نیاز به پیگیری موضوع به صورت جلسات حضوری، راهنمایی های لازم به آن ها ارائه می شود.

 

Share تاريخ: 1398/04/31 مشاهده : 1791

, , , , , , , , , , , , , , ,گذاشتن نظر